Informacija
Laikas: 08 balandžio, 2022 20:00
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 10, LT-90121, Plungė
Turas: Metamorfozės
Apie renginį

2022 metais dienos šviesą išvydo naujausias Kazimiero Likšos albumas „Metamorfozės“. Ją lydi kita džiugi naujiena, jog po ilgo laiko Kazimieras organizuoja koncertinį turą po visą Lietuvą. „Nekantrauju pasimatyti su visais, kas tik norės ir galės ateiti. Tiek laiko bijojau ir nežinojau, ką galiu ir negaliu daryti. Dar daugiau laiko praėjo, kol laukiau tinkamų sąlygų. Tad nusprendžiau nebelaukti ir nebijoti. Aš noriu koncertuoti, noriu matyti visas tas akis koncertuose. Metamorfozės apie nuoširdų vidinį pokytį. Nebūtinai mano. Bet apie tai kviečiu pasikalbėti kiekviename koncerte. Bičiuliai, labai lauksiu jūsų. Iki.“
Kazimiero koncertai pasižymi nuoširdumu, atvirais pasakojimais apie gyvenimą ir jaukia energetika. Visa tai lauks jūsų. O mes tuo tarpu lauksime kiekvieno šiame koncerte.
Pakvietimus į renginį galima įsigyti restorane „Flow“ 9-17h nuo Vasario 7d. Pakvietimo kaina asmeniui – 15eur. Kontaktinis tel. : +370 647 99992 .
Pakvietimai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas arba keičiama renginio data; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).

Žemėlapis