Kazimieras Likša pristato naują klipą: jautrų kūrinį skyrė savo sūnui

Kazimieras Likša grįžta su nauja muzika. Kaip rašoma atlikėjo pranešime žiniasklaidai, šį kartą premjera išskirtinė vien dėl asmeninės žinutės.

„Aš visada šalia“ – pirmoji daina, Kazimiero skirta sūnui Emanueliui. Kartu su šia žinia muzikantas dalinasi ir naujienomis – laukiančiais išskirtiniais koncertais bei naujomis dainomis.

„Pamenu, kai su žmona sužinojome, kad laukiamės. Tai buvo toks natūralus metas. Nebuvo fejerverkų, nebuvo jokios pompastikos. Tiesiog žinojome, kad atėjo metas, kai esame tam pasiruošę ir labai labai laukiame.

Netrukus pradėjau naują kūrybą. Pajaučiau didžiulį įkvėpimą. Sūnaus dar tik laukėmės, bet jis mane jau veikė. Visos mintys sukosi apie jį. Vis galvojau apie tai, koks noriu būti tėtis, ką noriu jam pasakyti, ką noriu perduoti, kaip noriu jam padėti. Taip gimė „Aš visada šalia“. Nebuvo dvejonių, jog ši daina bus pirmoji, kuri pasieks visuomenę“, – dainos parašymo istorija dalijasi Kazimieras Likša.

Plačiau: https://www.lrt.lt/naujienos/muzika/680/1821517/kazimieras-liksa-pristato-nauja-klipa-jautru-kurini-skyre-savo-sunui

Nėra komentarų

Komentuoti